Renovace tonerů

 

Naše firma má od konce listopadu 2002 živnostenské oprávnění na renovaci tonerových kazet, bez toho nelze dle zákona renovaci provádět.


Několik našich zásad:

 
  • Na námi renovované kazety poskytujeme 100% 2letou záruku.
  • Zároveň se záruka vztahuje i na závady zařízení vzniklé používáním naší renovované kazety. Případné reklamace je však nutné uplatňovat přímo u naší firmy. Pro tyto případy máme připraven vlastní servis.
  • Tonerové kazety renovujeme podle typu maximálně 3-4x. Je to z důvodu zajištění vysoké kvality a spolehlivosti při zachování přiměřené ceny. Pro další renovace by pro zajištění kvality a spolehlivosti byla nutná investice do kazety převyšující cenou originální kazety. (setkáváme se i s kazetami renovovanými i 7x, takové kazety jsou často černé od toneru, sype se z nich prášek, mnohdy jsou i 1/2 až 3/4 plné, protože již pro zákazníka nebylo možné je používat, nemluvě o značně opotřebeném fotoválci což se muselo velmi podepsat na kvalitě výstupů).


Shoda o kompatibilitě kazet

 

Jsme firma, která se zabývá profesionální renovací tonerových a inkoustových kazet do tiskáren, kopírek a faxů různých druhů a typů, HP, CANON, MINOLTA, XEROX, LEXMARK (IBM), SHARP, SAMSUNG, BROTHER, EPSON a dále prodáváme veškerý spotřební materiál do tonerových tiskáren, inkoustových a jehličkových tiskáren a kopírek.

Naše renovované i kompatibilní tonerové kazety jsou plně hodnotné, jako výrobky od originálních výrobců. Dodržujeme danou gramáž toneru a inkoustu, která je určena originálním výrobcem, takže naše tonery mají stejný počet výtisků jako originály.

Naše renovované i kompatibilní tonerové kazety jsou přezkoušené - plně funkční, jako originály, a proto se na ně vztahují stejné obchodní a garanční podmínky jako u originálního spotřebního zboží.